Nejprodávanější produkty v této kategorii Barové židle

Kategorie

Barové židle Počet produktů: 5

 • 2 718 Kč

  Exklusivní barová židle BLAZE. Polstrovaný sedák z žáruvzdorné textilie nebo umělé kůže. Kontrukce z pevných oválných ocelových trubek. Židle je stohovatelná až do 8 kusů. Prodloužená záruka na 3 roky!

  1 - 2 týdny
  2 718 Kč
 • 1 058 Kč

  Barová skládací židle POPULAR. Pevný ocelový skládací rám židle. Dostupná se sedákem s textilním polsrováním, s polstrováním z umělé kůže a nebo s dřevěným sedákem.

  1 - 2 týdny
  1 058 Kč
 • 1 058 Kč

  Barová stohovatelná židle ENSOR. Pevný ocelový rám židle. Dostupná se sedákem s textilním polsrováním, s polstrováním z umělé kůže a nebo s dřevěným sedákem. Stohovatelná až do 10ks.

  1 - 2 týdny
  1 058 Kč
 • 1 717 Kč

  Barová židle Alvar. Rozměry: 49 x 48 x 94 cm.

  Skladem - expedujeme ihned!
  1 717 Kč
 • 2 431 Kč

  Designová barová židle Spectra Bar. Stohovatelná barová židle s výškou k sedáku 79 cm. K barovce je možné přikoupit ochraný potah.

  1 - 2 týdny
  2 431 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Barové židle od renomovaných italských výrobců Pedrali, Gaber a Slide. Vysoká kvalita je pro tyto výrobce naprostou samozřejmostí. Židle mají skvělý italský design. Ne nadarmo je italská návrhářská škola považována za jednu z nejlep&sc...

Barové židle od renomovaných italských výrobců Pedrali, Gaber a Slide. Vysoká kvalita je pro tyto výrobce naprostou samozřejmostí. Židle mají skvělý italský design. Ne nadarmo je italská návrhářská škola považována za jednu z nejlepších na světe. Naše nabídka barových židlí Vás jistě přesvědčí o pravdivosti této pověsti. Bar vybavený těmito židlemi se stane brzo lákadlem pro spoustu Vašich hostů. Nejoblíbenějším produktem této kategorie je exklusivní barová židle Blaze a také barová židle Pedrali Glis 906.

Zobrazit